كمك های موقوفات استان تهران به سیل زدگان خوزستان

كمك های موقوفات استان تهران به سیل زدگان خوزستان عطر حرم: بر طبق جلسه روزهای گذشته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه با متولیان موقوفات استان تهران كمك های نقدی و غیرنقدی تهیه و به صورت خودجوش به منطقه سیل زده استان خوزستان فرستاده شد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، مجتبی عبدالهی در حاشیه ارسال كمك های متولیان موقوفات استان تهران به استان خوزستان درباره كمك های اداره اوقاف استان تهران اظهار داشت: با عنایت به تصمیماتی كه در ستاد كمك رسانی به سیل زده های استان های خوزستان و لرستان گرفته شد، قرار بر این شد اداره كل اوقاف و امور خیریه استان تهران بعنوان پشتیبان این دو استان باشد.
وی افزود: بر این اساس در تمام امامزادگان نسبت به نصب پلاكارد و جایگاه ویژه و همین طور اطلاعات رسانی لازم برای جمع آوری كمك به هموطنان اتفاقات خوبی رخ داد، ضمن اینكه تمام همكاران ما باز با تلاش شبانه روزی در كنار هموطنان به جمع آوری و اطلاع رسانی در این راستا پرداختند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران اشاره كرد: تاكنون چندین نوبت كمك ها باز به استان لرستان و خوزستان ارسال شده است. همین طور چندین كار خوب باز اتفاق افتاده است كه برمبنای آن در یك جلسه ای كه با متولیان موقوفات انجام شد یك همت و همدلی رخ داد كه برمبنای آن یكسری اقلام به مناطق سیل زده ارسال شود.
عبدالهی تصریح كرد: نمونه این كمك رسانی ها شامگاه چهارشنبه (۲۸ فرودین ماه) است كه به ترتیب یكسری مبالغ نقدی و غیر نقدی شامل اقلام بهداشتی، فرش، پتو و.... به استان خوزستان ارسال خواهد شد. موقوفات با عنایت به نیازمندی هایی كه مطرح بود و از خوزستان به ما اطلاع رسانی شده بود اقلامی را تهیه و به این استان ارسال كردند.
وی ادامه داد: در جلسه ای كه با متولیان موقوفات داشتیم و اعضای ۴۰ موقوفه حضور داشتند این تصمیمات اتخاذ شد و امروز این كمك های غیرنقدی كه هم اكنون شاهد آن هستیم از میان ده موقوفه و متولیان استان تهران تهیه شده است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران در مورد كمك رسانی به استان گلستان اشاره كرد: سازمان اوقاف و امور خیریه به صورت مشترك در همه استان ها فعالیت خوبی داشته ولی ریاست سازمان تاكید داشتند این مساله اطلاع نشود و یا منبع اطلاع رسانی آن سازمان نباشد.
عبدالهی بیان كرد: تمام سازمان های اوقاف در استان های كشور نقش خوبی ایفا كردند و تمام امامزادگان ما در سراسر كشور به خصوص در گلستان كار كمك رسانی كردند و اسكان خانواده ها را داشته و تمام امامزادگان در گلستان و شرق مازندران آغاز به اسكان و پخت غذا كردند و هر آنچه در توان داشته گذاشتند.
وی افزود: در این میان مقرر است استان تهران معین استان خوزستان و لرستان باشد، این بدین معنا نیست كه استان ها دیگر فعالیت ندارند بلكه سایر استان های ما باز معین چند استان هستند و ما هم این دو استان را داریم و این روند ادامه خواهد داشت.

1398/01/30
13:46:57
5.0 / 5
4454
تگهای خبر: امام , بهداشت , دین , گل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس