در شیلی؛

كنفرانس الهیات سیاسی لیبرالیسم آمریكا برگزار می گردد

كنفرانس الهیات سیاسی لیبرالیسم آمریكا برگزار می گردد عطر حرم: كنفرانس الهیات سیاسی لیبرالیسم آمریكا: دیدگاه های جدید در فلسفه تاریخ و دین در ایام 7 تا 9 اكتبر 2019 در والپارایسو، شیلی انجام می شود.


به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، كنفرانس «الهیات سیاسی لیبرالیسم آمریكا: دیدگاه های جدید در فلسفه تاریخ و دین» در ایام ۷ تا ۹ اكتبر ۲۰۱۹ در والپارایسو، شیلی انجام می شود. هدف این كنفرانس، بررسی تحولات جدید فلسفه تاریخ و دین و به روز كردن رویكرد هگل یا دیگران است كه در مورد جوامع پروتستان آمریكایی مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از هگل، واگلین یك نظریه را كه شامل شهود عمیق است كه می توان آنرا به شكلی مكمل دیدگاه هگل دانست، بیان كرد. فرضیه اصلی واگلین این است كه اخلاق سیاسی جامعه به شكلی تعیین می شود كه اعضای آن تجربه قلمرو متعالی یا الوهیت را تجربه كنند. از این نقطه، مجموعه ای از سوالات می تواند بیان شود.

شرایط اصلاحات مذهبی كه توسط جنبش اصلاحات در مرحله اول در اروپا معرفی شده در ایالات متحده چگونه است؟ تجربه عجیب و غریب الهی یا متعالی كه در آمریكا اتفاق می افتد چیست؟ آیا تجربه متعالی در آمریكا یك اخلاق كاملاً جدید سیاسی به وجود آورده است و…

علاقمندان به سوژه كنفرانس می توانند با ارسال چكیده آثار خود به آدرس carlos.medina@uv.cl در این كنفرانس مشاركت نمایند. مهلت ارسال آثار تا اختتام روز ۱۰ ژوئن ۲۰۱۹ است. جهت كسب اطلاعات بیشتر به آدرس https: //philevents.org/event/show/70102 بازگشت گردد.


منبع:

1398/03/18
14:17:53
5.0 / 5
4759
تگهای خبر: دین , گل , مذهب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس