برگزاری یازدهمین همایش هیأت های محوری كشور با سوژه خانواده

برگزاری یازدهمین همایش هیأت های محوری كشور با سوژه خانواده عطر حرم: دبیر یازدهمین همایش هیأت های محوری و برگزیده كشور اظهار داشت: به سبب اهمیت سوژه خانواده و تاكیدات مقام معظم رهبری در این خصوص، یازدهمین همایش هیأت های محوری كشور، با سوژه هیأت و خانواده اجرا شد.


به گزارش عطر حرم به نقل از روابط عمومی جامعه ایمانی مشعر، محمدحسین طاهری بامداد امروز در افتتاحیه یازدهمین همایش هیأت های محوری و برگزیده كشور كه در مجتمع یاوران مهدی(عج) قم برگزار شد، عنوان كرد: تا كنون ده همایش انجام شد و مسائل مختلفی توسط 200استاد حوزه و دانشگاه مطرح گردیده است.
وی ادامه داد: همایش های ابتدایی به موضوعات كلان و كلی پرداخته شد و بعد از تبیین موضوعات كلان، از همایش نهم، موضوعات تخصصی شد كه بر همین مبنا همایش یازدهم با سوژه هیأت و خانواده انجام شد.
دبیر همایش هیأت های محوری و برگزیده كشور بیان كرد: مقام معظم رهبری بر حفظ خانواده در مقابل برنامه های دشمن تاكید نمودند و حفظ انقلاب اسلامی را منوط به حفظ خانواده دانستند و از همین جهت این همایش سیاسی ترین همایش شمرده می شود.
وی افزود: برخی افراد و مسئولین با اجرای برنامه های غربی در حوزه خانواده خیانت های صورت گرفته است و هیأت ها می توانند در حوزه عملیاتی خانواده اقدامات مناسبی انجام دهند و این همایش در جهت ارتقا بینش مدیران هیئات نسبت به سوژه خانواده است و دیگر وجود هیئت برادران مدلول ندارد و باید هیئات جامع تر عمل كنند.
طاهری اشاره كرد: سوژه خانواده بسیار مهم می باشد و در این همایش كه برای نخستین بار بانوان نیز حضور دارند، روش های عملیاتی هیآت مذهبی در حوزه خانواده را مطرح كنند.


رحیم آبفروش دبیر جامعه ایمانی مشعر نیز در این همایش با اشاره به اینكه تمركز و نقطه كانونی دشمن، مقابله با نظام خانواده است، اظهار داشت: هیآت مذهبی نقش كلیدی و بسیار مهمی در حفظ و استواری نظام خانواده دارند.
وی اظها كرد: این عبارت زیبای "السلام علیكم یا دوده النبوة" بیان گر این امر است كه «خانواده» در عرض ارادت به اهل بیت(ع) نیز محور توجه و تاكید است و امروز باید بیش ارقبل، سوژه خانواده در هیآت مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی افزود: نقطه كانونی و تمركز دشمن، مسأله خانواده است و در این خصوص اقدامات بسیاری را به انجام رسانده است و این جا است كه نقش هیآت حسینی در حفظ نظام خانواده اهمیت می یابد.
آبفروش اشاره كرد: بنابر فرمایش رهبر عزیز انقلاب، ازدواج های سخت و دیر، پایین آمدن نرخ فرزندآوری و ترویج ازدواج سفید كه سیاه ترین نوع ارتباط است، از طریق كارهای دشمن برای برهم زدن نظام خانواده و از بین بردن آن است و باید برای مقابله با این توطئه های دشمن، اقدامات مناسبی را انجام داد.
وی افزود: انقلابی بودن را نباید به مسائل جزئی تنزل داد و بر سر مسائل ابتدایی بین هیآت اختلاف ایجاد شود، انقلابی بودن در توجه به مسائل كلانی مانند سوژه خانواده و مقابله با دشمن خودرا نشان داده است.
دبیر جامعه ایمانی مشعر اظهار نمود: مقام معظم رهبری حفظ نظام خانواده را عامل حفظ و رشد انقلاب و نظام اسلامی می دانند و در این راستا وظیفه سنگینی بر عهده هیآت، خصوصاً مدیران هیآت است و باید در این خصوص اقدامات اساسی صورت گیرد.
وی اشاره كرد: در امتداد حفظ نظام خانواده، هیآت باید با تمام وجود اقدام نمایند و شعار "بنفسی انت و اهلی و مالی" را در این خصوص عملیاتی كنند كه اساسا اقدامات آنها درراستای حفظ نظام خانواده، طبق فرموده مقام معظم رهبری بر جامعه بشریت تأثیرگذار است.
منبع:

1398/05/18
16:27:36
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , فروش , مذهب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس