حجت الاسلام رضا عزت زمانی خبر داد؛

تعیین بودجه ادارات تبلیغات اسلامی بر طبق نیاز استانی انجام می شود

تعیین بودجه ادارات تبلیغات اسلامی بر طبق نیاز استانی انجام می شود به گزارش عطر حرم معاون فرهنگی و امور تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی در نشست هم اندیشی برنامه و بودجه 1400 این سازمان اظهار داشت: نظام بودجه به شکلی است که با نیازهای استانها هماهنگی داشته باشد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، حجت الاسلام رضا عزت زمانی «معاون فرهنگی و امور تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی» در «نشست هم اندیشی برنامه و بودجه ۱۴۰۰ سازمان تبلیغات اسلامی» که بامداد امروز شنبه هشتم خرداد ۱۴۰۰ در سالن سوره حوزه هنری با حضور مدیران کل استانها و مدیران کل ستاد مرکزی این سازمان انجام شد گفت: نقش ما گفتگو و رسیدن به اقدام مشترک با ادارات کل تبلیغات اسلامی خواهد بود پس می خواهیم تا بر برنامه های شما متمرکز شویم. معاون فرهنگی و امور تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: باید همه دوستان کمک کنند تا به نقشه راه برسیم. پس برای ما آن برنامه هایی ارزشمندتر است که شما برمبنای نیاز استانهای خود به آن می رسید و آنرا بعنوان برنامه مشترک حوزه تخصصی اجرا می کنید.
وی با اشاره به بودجه استانها اشاره کرد: بنای ما بر تقسیم بودجه؛ تجربه سالهای قبل و آنالیزی است که روی جداول بودجه داشتیم. بدین سبب کوشیدیم نظام بودجه را به شکلی طراحی نماییم که تقریباً آن بودجه ای را که درخواست کردید محقق شود.
حجت الاسلام عزت زمانی در مورد «بودجه رسانه» در استانها گفت: رسانه جزو اولویت های ابلاغی است اما امسال در آنالیز برنامه های شما مشاهده شد که بودجه رسانه را زیر یک درصد در نظر گرفته اید. این کار خلاف ابلاغ رییس سازمان تبلیغات اسلامی است. این در حالیست که حداقل بودجه رسانه استانها، باید ۵ درصد باشد.
معاون فرهنگی و امور تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی افزود: شما در طول سال، یکسری ضروریات در استانها دارید که اعداد بودجه آن مشخص شده است بعنوان مثال روحانیون مستقر، امامان محله، مدارس صدرا و.... که تمام این ضروریات ۴۶ درصد بودجه است و ما آنرا به ۴۵ درصد رساندیم. پس مبنای بودجه ما «پیشنهادهای خود استان ها» است.
وی اضافه کرد: امسال تمام دغدغه ما در ستاد کل این است که مجموعه کارهایی درون استانها جز با هدایت و راهبری ادارات کل استانها شکل نگیرد؛ البته بعضی جاها هنوز اشکالاتی وجود دارد که باید حل وفصل شود.
حجت الاسلام عزت زمانی در آخر آگاهی داد این معاونت تلاش می کند برخی از بودجه های استانها را فراتر از بودجه های مصوب پیگیری کند.


منبع:

1400/03/08
22:57:57
5.0 / 5
285
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس