سکان فرهنگ و ارشاد قم به عموزاده رسید

سکان فرهنگ و ارشاد قم به عموزاده رسید عطر حرم: قم امیرعلی عموزاده با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت مدیر کل سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی قم منصوب گردید.


امیرعلی عموزاده با حکم محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به سمت مدیر کل سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی قم منصوب گردید.
در حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به عموزاده آمده است:
«نظر به شایستگی، تجارب باارزش و روحیه انقلابی و دینی جناب عالی به سبب این حکم بعنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم منصوب می شوید.
امید واثق است که با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری شایسته از ظرفیت های فرهنگی آن استان و با امعان نظر و توجه کامل به اهداف و شرح وظایف وزارتخانه و آن اداره کل اهتمام جدی به عمل آورید.»
عموزاده دانش آموخته رشته عرفان اسلامی و اندیشه امام خمینی (ره) در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران، فارغ التحصیل دوره فیلم سازی از انجمن سینمای جوان ایران و دانشجوی رشته عرفان اسلامی در اندیشه امام خمینی (ره) در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم است.
وی سابقه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از سال ۱۳۸۷ الی ۱۳۹۲، مدیرکل امور کتابخانه های عمومی استان سمنان، رییس سازمان فرهنگی-ورزشی شهرداری سمنان _ سال ۱۳۹۲، مدیر سازمان ملی جوانان استان سمنان را در کارنامه خود دارد.
همچنین فعالیت در اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم از سال ۱۳۹۳ تاکنون، مدیر گروه تحول اداری اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان قم _ سال ۱۳۹۵ تاکنون، عضو شورای علمی بنیاد نخبگان از طرف دکتر ستاری معاونت علمی و فناوری رییس جمهور معاون توسعه و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم_ سال ۱۳۹۹ الی ۱۴۰۰، معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم _ ۱۴۰۱ و عضو گروه تدوین سند بهره برداری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دیگر سوابق عموزاده است.
شایان ذکر است قبل از این سیدموسی حسینی کاشانی سمت مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم را به عهده داشته است که در حکم جدید در معاونت استانهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول به کار می شود.
منبع:

1401/03/03
15:09:38
5.0 / 5
256
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس