ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر در تهران اعلام گردید

ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیكی نماز عیدفطر در تهران اعلام گردید عطر حرم: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی نماز عیدفطر در پایتخت را شرح داد.


به گزارش عطر حرم به نقل از ایسنا، سردار محمدرضا مهماندار در نشست خبری كه پیش از ظهر امروز در مقر پلیس راهور تهران برگزار شد، درباره محدودیت های تردد در روز عیدفطر اظهار داشت: تردد كلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بامداد روز عیدفطر در خیابان شهید بهشتی از تقاطع سهروردی به سمت غرب تا خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان شهید علی اكبری از خیابان شهید مطهری به سمت شمال تا خیابان بهشتی، خیابان میرعماد از خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی و خیابان پاكستان در ضلع غربی مصلی امام خمینی(ره) ممنوع خواهد بود.
وی اضافه كرد: همینطور طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حد فاصل صابونچی و خیابان شهید قنبرزاده، مسیر غرب به شرق بزرگراه رسالت در محدوده مصلی امام خمینی(ره) از تقاطع كردستان، مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت از پل سیدخندان هم شامل این محدودیت ها می گردد و برای خط ویژه اتوبوسرانی در خیابان های شهید بهشتی و شهید مطهری هم محدودیت تردد وجود دارد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره محدودیت توقف این روز هم تصریح كرد: از ساعت ۲۴ شب پیش از مراسم توقف كلیه وسایط نقلیه در بعضی محدوده ها ممنوع و پاكسازی كامل صورت خواهد گرفت. این محدوده ها شامل طول بزرگراه مدرس از میدان هفت تیر تا حقانی در هر دو مسیر، طول بزرگراه رسالت از بزرگراه آفریقا تا پل سید خندان در هر دو مسیر، طول خیابان شهید قنبرزاده در حدفاصل بزرگراه رسالت تا خیابان شهید بهشتی در هر دو مسیر و طول خیابان شهید بهشتی از میدان تختی تا خیابان قائم مقام فراهانی است.
مهماندار افزود: درهمین راستا به افرادی كه خودرویشان در این محدوده متوقف است، سفارش می كنم نسبت به جابجایی خودروی خود از این معابر اقدام نمایند.
به قول وی در طول خیابان میرعماد حدفاصل خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، طول خیابان شهید مفتح در حد فاصل خیابان شهید بهشتی تا خیابان شهید مطهری (به استثنای اتوبوس های شركت واحد)، طول خیابان پاكستان از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه مدرس، طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حدفاصل قنبرزاده تا عشق یار (به استثنای موتورسیكلت ها)، محدوده ضلع غربی میدان هفت تیر در حد فاصل خیابان زهره و خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان شهید مطهری در حد فاصل بزرگراه مدرس تا خیابان سهروردی مشمول این محدودیت ها می گردد.
مهماندار درباره مسیرهای پیش بینی شده برای استقرار و فعالیت تاكسی های ون اظهار داشت: مسیر شماره یك شامل پاركینگ لجستیك ـ درب اصلی مصلی است كه مسیر رفت از خیابان شهید نقدی، شهید علی اكبری، بهشتی تا مصلی و مسیر برگشت از مصلی، خیابان شهید مفتح و خیابان شهید نقدی خواهد بود. مسیر شماره دو از تقاطع خیابان سهروردی- شهید بهشتی تا میدان تختی به صورت رفت و برگشت است و در صورت انسداد محور از زیر پل شریعتی، خودروهای ون باید در زیر پل سید خندان دپو شوند. مسیر سوم از میدان هفت تیر به سمت شمال، بزرگراه مدرس، ضلع شمال مصلی به صورت رفت و برگشت با استفاده از خیابان شهید قنبرزاده، خیابان شهید مفتح و میدان هفت تیر خواهد بود.
وی در همین رابطه اضافه كرد: مسیرهای چهارم و پنجم از پاركینگ های بیهقی و بنیاد مستضعفان تا مصلی امام خمینی(ره) است كه مسیر رفت از خیابان آفریقا، میدان آرژانتین، بزرگراه رسالت تا ضلع شمالی مصلی و مسیر برگشت از ضلع شمالی مصلی، خیابان شهید قنبرزاده، خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر تا پاركینگ بیهقی و بنیاد مستضعفان خواهد بود. مسیر ششم هم از زیر پل سیدخندان جهت حركت از سهروردی به سمت جنوب، در خیابان خرمشهر به سمت غرب تقاطع قنبرزاده به صورت رفت و برگشت از زیر پل سیدخندان است.
مهماندار درباره سایر مسیرهای پیش بینی شده اظهاركرد: مسیر هفتم برای رفت از پل حقانی – رسالت به جنوب و در برگشت با استفاده از دوربرگردان پیش از تونل رسالت در مسیر حقانی به سمت شمال ادامه خواهد یافت. مسیر شماره هشت جهت استفاده از پاركینگ شماره یك، در برای رفت از ابتدای بزرگراه همت به جنوب تا انتهای بزرگراه رسالت و مسیر برگشت همانند مسیر رفت به صورت بالعكس خواهد بود. مسیر شماره نُه در صورت تكمیل پاركینگ شماره یك و اعمال محدودیت ترافیكی، در جهت رفت با استفاده از بزرگراه همت به سمت شرق وارد بزرگراه حقانی به سمت جنوب شده و همانند مسیر شماره پنج نسبت به جابه جایی نمازگزاران اقدام خواهند نمود. مسیر دهم هم طول خیابان خرمشهر و هویزه حد فاصل خیابان سهروردی تا خیابان صابونچی و بالعكس در نظر گرفته شده است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار داشت: محل استقرار تاكسی های ون، ویژه جابه جایی گمشدگان در پاركینگ لجستیك ارتش واقع در خیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح است. همینطور محل های پیش بینی شده جهت توقف موتورسیكلت های نمازگزاران شامل طول خیابان های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلی، حد فاصل صابونچی و شهید قنبرزاده است. پاركینگ لجستیك واقع در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی پیش از خیابان شهید مفتح هم برای انتقال خودروهای پاكسازی شده پیش بینی شده است.1397/03/24
12:39:14
5.0 / 5
4980
تگهای خبر: امام , نماز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس