كنفرانس مفهوم آزادی در جهان بعد از حقیقت برگزار می گردد

كنفرانس مفهوم آزادی در جهان بعد از حقیقت برگزار می گردد به گزارش عطر حرم پنجمین كنفرانس بین المللی ریاضی، دانش، جامعه تحت عنوان مفهوم آزادی در جهان بعد از حقیقت: چشم اندازهای مذهبی و فلسفی ژوئیه ۲۰۱۹ در دانشگاه الهیات كانستانتا- رومانی برگزار می گردد.


به گزارش خبرنگارمهر، پنجمین كنفرانس بین المللی ریاضی، دانش، جامعه تحت عنوان مفهوم آزادی در جهان بعد از حقیقت: چشم اندازهای مذهبی و فلسفی در ایام ۱ تا ۳ ژوئیه ۲۰۱۹ در دانشگاه الهیات كانستانتا- رومانی برگزار می گردد.

محور موضوعات شامل معرفت شناسی، فلسفه عمل، فلسفه ذهن، فلسفه دین، سنت های فلسفی، اخلاق قانونی، فلسفه حقوق، فلسفه سیاسی و اجتماعی و نظریه ارزش است. بعضی از سؤالاتی كه در این رابطه مطرح است عبارت است از اینكه پیش فرض های مفهوم سازی ما از آزادی، همچون آزادی در ادیان چیست؟ گرایش امروزی افراد نسبت به علت احساسی، برخلاف بازتاب انتقادی، برای گفتمان فعلی ما بر روی ریشه ها، محتوا، بافت و مفاهیم آزادی بیان چیست؟ علاقمندان به شركت در كنفرانس و نحوه ارسال آثار به آدرس https: //conferencerks.wixsite.com/2019/contact رجوع نمایند. مهلت ارسال آثار تا آخر روز ۱ ژوئن ۲۰۱۹ است. جهت كسب اطلاعات بیشتر به آدرس https: //conferencerks.wixsite.com/2019 رجوع گردد.

1398/03/17
14:44:47
5.0 / 5
4886
تگهای خبر: ادیان , دین , قانون , مذهب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس