آغاز نخستین دوره كشوری تربیت مربی نهج البلاغه

آغاز نخستین دوره كشوری تربیت مربی نهج البلاغه عطر حرم: نخستین دوره كشوری تربیت مربی نهج البلاغه با هدف عرضه مفاهیم طی سه ترم آغاز می گردد.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، نخستین دوره كشوری تربیت مربی نهج البلاغه با هدف عرضه مضامین و مفاهیم این كتاب به روش های كلاسداری از جانب موسسه امیر المومنین(ع) برگزار می گردد.
دوره تربیت مربی نهج البلاغه طی سه ترم سه روزه در ایام جمعه برگزار می گردد و در انتها به فراگیران، گواهی نامه آخر دوره معتبر از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعطا می گردد.
آشنایی با روش های كلاسداری و پژوهش در زمینه نهج البلاغه از اهداف جزئی دوره تربیت مربی نهج البلاغه و عرضه روش های یكسان و منسجم در زمینه آموزش مضامین و مفاهیم این كتاب و شناسایی، جذب، پرورش و به كارگیری فعالان و نخبگان در این زمینه از اهداف كلی برگزار این دوره به حساب می آید.
ثبت نام نخستین دوره تربیت مربی كشوری نهج البلاغه، ویژه خواهران و برادران از ابتدای تیر شروع شده و تا هفدهم تیرماه توسط موسسه امیرالمومنین ضد السلام كاشان ادامه دارد.
داشتن مدرك كارشناسی و یا مدرك دیپلم به شرط حافظ بودن كتاب قرآن و نهج البلاغه از شرایط حداقلی فراگیران برای ثبت نام تعیین شده است.
لازم به ذكر است كه واجدین شرایط می توانند با رجوع به حوزه آموزش و پژوهش موسسه امیرالمومنین ضد السلام به آدرس سه راه مدرس، ابتدای بلوار مفتح، كوچه شهید قسمت كننده، وحدت ۹ و یا تماس با شماره تلفن ۵۵۵۸۳۵۹۱جهت ثبت نام اقدام نمایند.

1397/04/11
22:33:21
5.0 / 5
4919
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس