اسامی قبول شدگان طرح ارتقای داوران مسابقات قرآنی كشور اعلام گردید

اسامی قبول شدگان طرح ارتقای داوران مسابقات قرآنی كشور اعلام گردید عطر حرم: اسامی قبول شدگان طرح ساماندهی وارتقای داوران مسابقات قرآنی كشور اعلام گردید.به گزارش عطر حرم به نقل از مهر، اسامی قبول شدگان مرحله اول طرح ساماندهی و ارتقای داوران اعلام گردید.
این افراد در رشته قرائت تحقیق قبول شده و امتیازات ۷۰ تا ۷۴.۹۹ را كسب نموده اند كه از امروز ۱۰ مرداد ماه الی ۱۴ مرداد ماه به سایت شورای عالی قرآن ( www.shora.ir ) مراجعه كرده و در سامانه ارزیابی در بخش مدرسان درجه ۳ گرایش معلم قرائت قرآن كریم شركت كنند.
گفتنی است افرادی كه امتیازات ۷۵ و بالاتر را كسب نموده اند با عنایت به توانایی های فنی و علمی خود در سامانه ارزیابی در بخش مدرسان درجه ۲ گرایش تجوید و وقف و ابتدا و مدرسان درجه ۲ گرایش تنغیم شركت كنند.
بر همین اساس افرادی كه در طرح ساماندهی داوران ثبت نام نموده اند و از شورای ارزیابی قاریان و مدرسان شورای عالی قرآن دارای مدرك قرائت می باشند بعنوان قبول مرحله اول قلمداد می شوند هم می توانند در یكی از بخش های مدرسان درجه ۲و۳ به سامانه ارزیابی شورای عالی قرآن رجوع و با عنایت به مدرك خود در مرحله بالاتر شركت كنند.
بدیهی است میزان معلومات قرآنی متقاضیان امر داوری، با استفاده از سازوكار شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن كریم سنجش خواهد شد؛ بنابراین ضمن مطالعه دقیق مفاد آزمون های تلاوت، مصاحبه و معلومات نظری خویش را مهیای شركت در این مرحله بر مبنای تقویم اعلامی دبیرخانه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان قرائت قرآن كریم نمایند.
شركت كنندگان در صورت هرگونه پرسش در این خصوص می توانند با شماره تلفن ۶۴۸۷۲۶۳۰-۰۲۱ آقای ناری تماس حاصل نمایند.
علاقه مندان می توانند اسامی قبول شدگان را از اینجا مشاهده نمایند.

1397/05/11
17:11:53
5.0 / 5
4567
تگهای خبر: قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
عطر حرم

atreharam.ir - حقوق مادی و معنوی سایت عطر حرم محفوظ است

عطر حرم

عطر و ادکلن و اسانس